با سرویس های گوگل ترافیک پرچم سایت خودتان را در صفحه اول گوگل بکوبید

ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل
نویسنده مدیر سایت تاریخ مهر ۱۱, ۱۳۹۷ دسته ورودی گوگل

ورودی گوگل

امروز میخواهیم در مورد ورودی های گوگل صحبت کنیم و اینکه آیا خرید ورودی گوگل برای سایت مضر است یا خیر

همه ما تا حدودی میدانیم که ورودی گوگل برای سایت مفید است و تا حدودی تصمیم گیری گوگل بر اساس میزان ورودی های شما میباشد اما چه نوع ورودی؟! مهم این است!

google-brand

دسته بندی ورودی های گوگل

ورودی ها به دو دسته تقسیم میشوند ورودی های مصنوعی و وردی های طبیعی، ورودی های مصنوعی ورودی هایی هستند که گوگل میتواند آنها را به راحتی تشخیص دهد و ورودی های غیر مصنوعی ورودی هایی هستند که گوگل نمیتواند آنها را تشخیص دهد. بله در واقع طبیعی یا مصنوعی بودن ورودی ها میباشد که رتبه سایت شما را براورد خواهد کرد.

VPN

شاید برای اینکه این موصوع را کاملاً درک کنید نیاز به توضیحات بیشتری داشته باشید! شاید شما هم پشت سر هم سایت خودتان را  در گوگل جستجو و باز کنید و فکر کنید با اینکار ورودی های شما افزایش می یابد ، این مورد دقیقاً مصداق بارز ورودی های غیر طبیعی است ، تا زمانی که آیپی شما عوض نشده باشد ورودی برای شما محاسبه نخواهد شد. بسیاری از افراد این را میدانند و با V-P-N این کار را انجام میدهند اما دریغ از اینکه گوگل تمامی این آیپی ها را تشخیص میدهد و حتی به دلیل ورودی از آیپی های پابلیک امتیاز منفی نیز برای شما در نظر میگیرد.

 

ورودی طبیعی

natural visit

اما ورودی طبیعی چیست؟ ورودی طبیعی این نوع از ورودی ها میباشند که دقیقاً کاربر با یک IP واقعی وارد سایت شما میشود به این صورت که قبلاً چندین سایت را گشته است و گوگل او را به عنوان یک کاربر واقعی میشناسد اگر این شخص از طریق گوگل وارد سایت شما شود ، سایت یک ورودی واقعی از گوگل دریافت کرده است. بسیاری از افراد برای دریافت ورودی طبیعی یک شبکه عظیم از افراد را در یک گروه تشکیل داده اند که روزانه به این افراد میگویند در گوگل یک کلمه خاصی را جستجو کرده و وارد سایت مذکور شوند. به این صورت افراد میتوانند به راحتی ورودی مناسبی در گوگل دریافت نمایند. این کاری که گفته شد به این صورت انجام میگرد که شخصی در تلگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری گروهی را تشکیل میدهد و روزانه از افراد خواهش میکند که این افراد به سایت مورد نظر این شخص مراجعه نمایند. شما هم میتوانید این کار را انجام دهید. و روزانه ورودی هایی را دریافت نمایید اما این مورد هم در گوگل مورد بررسی قرار میگیرد که این کاربر ها در طی چند ساعت یا چند دقیقه به سایت شما مراجعه کرده اند ، بهتر است که ورودی ها را تقسیم بندی نمایید و هر ۱۰ الی ۱۵ دقیقه یک نفر با کلمه کلیدی وارد سایت شود به این صورت گوگل به شما اعتماد خواهد کرد و رتبه سایتتان را افزایش خواهد داد.

 

خرید ورودی گوگل

buy google visit

خرید ورودی طبیعی google برای سایت مفید است؟ خرید ورودی برای سایت در صورتی که واقعی و طبیعی باشد میتواند مفید باشد و افزایش رتبه را برای سایت در پی داشته باشد ، البته ابن در حالی است که ورودی ها طبیعی باشند و تیم سئو قوی پشت این سرویس مهندسی آن را بر عهده داشته باشند. در ایران بسیاری از سایت ها هستند که به این کار مشغولند اما عموم آنها از طریق ایپی های خارجی این کار را انجام میدهند یا در مدت زمان مناسبی این کار را انجام نمیدهند که این موارد پرچم غیر طبیعی بودن شما را به گوگل نشان میدهد و گوگل طبق این کار شما وب سایتتان را جریمه خواهد کرد. شاید برای شما سوال باشد که چرا برای پایین آوردن سایت یا جریمه کردن دیگر سایت ها از این روش استفاده نکنیم؟! در کمال ناباوری باید بگویم که بسیاری از افراد نیز این کار را در قبال دیگر سایت ها انجام میدهند و اگر این کار را هم با مهندسی خاص خود انجام دهند متاسفانه سایت رقیب جریمه خواهد شد مگر اینکه اتوریتی بسیار بالایی داشته باشد که برای گوگل مورد اعتماد تر باشد، این کار برای سایت هایی با اتوریتی زیر ۳۰ امکان پذیر است.

 

تاثیر اسکرول در صفحه پس از ورود به سایت

اسکرول در سایت

در بحث اینکه چگونه گوگل ورودی های شما را طبیعی و کاملاً natural جلوه دهد ده ها مورد وجود دارد که اهمیت بسیار زیادی دارد که اگر شما بتوانید این موارد را رعایت نمایید به طور تضمینی میتوان گفت شما رتبه های اول گوگل را در اختیار خواهید داشت. بخشی از این موارد که دارای اهمیت بسیار زیادی هستند در پکیج آموزشی سئو فراکتال گفته شده است و شما میتوانید به صورت ویدئویی این آموزش ها را بخوانید. مورد بعدی در بحث ورودی طبیعی از گوگل این است که زمانی که کاربری وارد سایت میشود اسکرول نماید یعنی اندکی در صفحه بالا پایین برود و به این صورت این یک کاربر طبیعی است چراکه ربات امکان اسکرول کردن را ندارد. آن دسته از افرادی که وارد سایت خود میشوند و هیچ کاری انجام نمیدهند و حتی اندکی منتظر میمانند سپس صفحه را میبندند در واقع امتیار منفی را برای سایت خودشان به ارمغان می آورند اگرچه این امتیار در مقابل عوامل دیگر بسیار ناچیز است اما تاثیر گذار خواهد بود در دراز مدت.

 

تاثیر کلیک کردن بعد از ورود به صفحه در سئو

کلیک در سایت

تاثیر کلیک بعد از ورود به سایت در سئو سایت کاملاً مشهود است چراکه بعد از پابلیک شدن این بحث که گوگل به این موضوع اهمیت میدهد بسیاری از افراد یک ویدئو در صفحه فرود سایت خود قرار دادند و تیتر بسیار جذابی به آن بخشیدند و حتی در بخشی از کاربران خواستند که این ویدئو را مشاهده نمایند و زمانی که کاربر بر روی ویدئو کلیک میکند تا پخش شود دو کار به صورت همزمان انجام شده است ، اول اینکه کاربر اسکرول کرده است و پایین آمده است تا ویدئو را ببیند دوم اینکه یک کلیک انجام پذیرفته است که بسیار مفید است و حتی اگر ویدئ جالب باشد ممکن است کاربر را به یک صفحه دیگر از خود سایت نیز منتقل نماید و این یعنی سئو صحیح ، البته این روش توسط ورودی های سایت گوگل ترافیک به صورت پیشفرض صورت میپذیرد.

 

تاثیر ورودی گوگل از کشور های مختلف جهان بر روی سئو

کشور های جهان

در این مورد متاسفانه سئو کاران اختلاف نظر های فراوانی دارند اما به نظر تیم سئو گوگل ترافیک هرچه بازدید کنندگان از کشور خودتان باشند بهتر خواهد بود یعنی اینکه اگر در گوگل سایت شما به زبان فارسی شناخته شده است پس بایستی از کشور هایی که این زبان را دارند ترافیک دریافت نمایید تا طبیعی باشد برای گوگل ، وب سایت گوگل ترافیک خوشبختانه توانسته ترافیک طبیعی و وروی های طبیعی از هر کشوری که بخواهید را در اخیار شما عزیزان قرار دهد.


خرید ورودی گوگل

خرید

ورودی گوگل موردی هست که همه در پی افزایش آن هستند و همه به خوبی میدانیم که اگر این مقدار افزایش یابد میتواند در رتبه سایتتان تاثیر گذار باشد. در این بخش شما میتوانید ورودی گوگل را با نهایت سئو و مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل خریداری نمایید. در تعداد بازدید ها و ورودی ها هیچ محدودیتی وجود ندارد اما ما توصیه میکنیم قبل از انتخاب تعداد بازدید ها ابتدا با واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا مشاوره رایگانی نیز در این مورد دریافت نمایید. در صورتی که بازدید ها با تعداد اصولی انجام گردد در سریعترین زمان ممکن برای شما افزایش رنک را در پی خواهد داشت.

مواردی که ورودی گوگل به صورت اصولی میتواند برای وب سایت شما در پی داشته باشد:

  • افزایش رتبه در یک یا چند کلمه کلیدی
  • کاهش رتبه الکسا
  • افزایش درصد طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
  • رسیدن به رتبه های برتر گوگل در سریعترین زمان ممکن
  • بهبود سرعت ایندکس شدن صفحات سایت

و ده ها مورد دیگر که در ادامه مطلب میتوانید مشاهده فرمایید

Advice before purchase

توضیحاتی که قبل از خرید بایستی بخوانید:

قبل از اینکه هر نوع خریدی را انجام دهید بایستی با آلگوریتم های گوگل آشنا باشید ، google هرچه وب سایت شما در یک کلمه کلیدی بازدید طبیعی تری را دریافت نماید رتبه بهتری به شما خواهد داد ، برای اینکه شما یک بازدید کاملاً طبیعی را داشته باشد بایستی ابتدا از میزان کم شروع نمایید و به صورت ۲ هفته یکبار افزایش دهید ، به طور مثال زمانی که میخواهید برای یک سایت ورودی گوگل در یک یا چند کلمه کلیدی دریافت نمایید ابتدا میتوانید روزانه ۵۰ بازدید برای این کلمه دریافت نمایید و تا دو هفته روزانه این ورودی ها تمدید گردند ، بعد از دو هفته شما میتوانید این میزان را به ۱۰۰ عدد افزایش دهید که در این صورت ورودی شما کاملاً طبیعی خواهد بود و این نوع ورودی که به صورت ۲ یا ۳ مرحله ای خواهد بود توسط وب سایت گوگل ترافیک اجرا میگردد. البته توجه داشته باشید که در این میان موارد بسیار زیادی رعایت میگردد که از جمله این موارد میتوایم به کاربران بازگشتی نیز اشاره نماییم ، کاربرانی که برای چندمین بار وارد سایت شما میشوند. ده ها مورد وجود دارد که تمامی آنها در پکیج های وب سایت گوگل ترافیک رعایت شده است.

 

از چه کلماتی باید ورودی گوگل دریافت نماییم؟

google

به این بخش بایستی توجه ویژه ای داشته باشید چراکه اگر به درستی انجام نشود میتواند به وب سایت شما آسیب بزند. اگر وب سایت شما عمری کمتر از ۱ سال دارد پیشنهاد ما این است که از کلمات کیلید همراه با برندتان استفاده نمایید ، به طور مثال اگر برند وب سایت شما گوگل ترافیک است و کلمه کلیدی شما ورودی گوگل ، میتوانید از کلمه ” گوگل ترافیک ورودی گوگل ” استفاده نمایید یعنی برند + کلمه کلیدی ، این بهترین روش برای افزایش رتبه سایت های تازه کار میباشد. اما در صورتی که وب سایت شما یک سایت قدیمی میباشد و قدمتی حدود ۳ سال یا بیشتر دارد میتوانید از کلمه کلیدی به تنهایی نیز استفاده نمایید. توصیه ما به طور کلی است است که تعداد کلمات کلیدی را بیشتر نمایید و ورودی ها را کمتر یعنی به جای اینکه در یک کلمه کلیدی روزانه ۳۰۰ ورودی گوگل دریافت نمایید در ۵ کلمه کلیدی هر کدام ۵۰ ورودی دریافت نمایید که در این صورت هم هزینه کمتری خواهد داشت و هم کلمات بیشتری را پوشش خواهد داد. نکته دیگر این است که در این صورت گوگل سریعتر درجه طبیعی بودن سایت شما را افزایش خواهد داد و زمانی که سایت شما یک وب سایت طبیعی جلوه نماید به معنی کامل گوگل به این سایت اعتماد کرده است و افزایش رتبه در پی خواهد داشت.

 

کیفیت ورودی های دریافتی سایت

Quality

کیفیت ورودی های دریافتی از گوگل و سایت های دیگر بستگی به طبیعی بودن آنها دارد ، یکی دیگر از المان هایی که نشانگر طبیعی بودن سایت شما است سرعت ورودی ها میباشد یعنی اگر وب سایت شما در عرض یک ساعت ۱۰۰ ورودی دریافت نماید و در طی ساعات آینده هیچ ورودی نداشته باشید این ورودی غیر طبیعی خواهد بود. ورودی ها بایستی به این صورت باشد که در طی هر ۲۴ ساعت تقسیم گردد یعنی هر مقدار ورودی که شما سفارش میدهید در ۱۲ یا ۴ ساعت تقسیم گردد و به ترتیب بازدید انجام گیرد که کاملاً حرفه ای و طبیعی جلوه نماید. وب سایت گوگل ترافیک در حال حاظر این نوع ورودی ها را ارائه مینماید که کاملاً طبیعی بوده و نهایت کیفیت را در ورودی های شما برای سایت به ارمغان می آورد.

 

افزایش نمودار ورودی های سایت در الکسا

alexa

بسیاری از افراد عادت دارند که برای آنالیز یک سایت اولین کاری که انجام میدهند نگاهی به اطلاعات سایت در الکسا یکنند ، اگر شما هم این کار را انجام یدهید خبر خوبی که برای شما داریم است است ، ورودی های ارائه شده شده توسط وب سایت گوگل ترافیک این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت شما را در الکسا به شدت افزایش دهند. شما میتوانید درصد ورودی سایتتان نسبت به دایرکت را نیز در نمودار های الکسا افزایش دهید، بسیاری از افراد از این سرویس برای طبیعی جلوه دادن سایت استفاده مینمایند چراکه طبق قرار داد گوگل با الکسا آمار از طریق شرکت گوگل به شرکت الکسا گزارش میشود البته در حد بسیار محدود…

 

امکان کاهش رتبه سایت در الکسا (alexa)

alexa-services

همانطور که میدانید الکسا دو رتبه را به شا نمایش میدهد یکی رتبه جهانی سایت شما است و دیگری رتبه سایت شما در کشور خودتان ، شما میتوانید با خرید ورودی از وب سایت الکسا هر دو گزینه را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. به صورت تخصصی اگر بخواهیم بگوییم به نوعی که آسیبی به وب سایت شما وارد نیاید شما بایستی از ۱۰۰ ورودی در روز شروع کنید و سپس ورودی های خودتان را در کلمه های مختلف افزایش دهید اما این افزایش بایستی در طی چندین ماه و به تدریج صورت پذیرد.

 

تاثیر ورودی بر سئو سایت

website-seo

به گفته وب سایت های مطرح در آموزش سئو از جمله وب سایت Moz ، وب سایت backlinko و وب سایت lynda ورودی های google تاثیری بالغ بر ۷۰ درصد در پیشرفت سئو سایت شما و افزایش رتبه شما در گوگل خواهند داشت و این یعنی حتی اگر یک سایت سئو خوبی نداشته باشد اما ورودی های آن دقیق مهندسی شده باشد میتواند در جایگاه اول نیز قرار گیرد و پرچم سایت خود را در رتبه اول گوگل در هر کلمه ای بکوبد. ورودی گرفتن از گوگل یکی از المان های اصلی سئو است که کمتر به آن اشاره میشود.

 

ورودی های بازگشتی به سایت

Return to site

ورودی های بازگشتی یکی از منابع تصمیم گیری گوگل در رتبه دهی به سایت ها میباشد ، از نظر گوگل اگر یک کاربر یک بار به سایت شما سر زد و دوباره به سایت شما آمد سایت شما مفید بوده است به همین دلیل آن کاربر دوباره بازگشته است، در میان ورودی های گوگل و وردی از سایت های دیگر و سوشیال شما بهتر است به ورودی های بازگشتی هم نیم نگاهی داشته باشید و حدود ۱۵ درصد از ورودی هایتان ورودی های بازگشتی باشد چراکه در این مقطع بخشی از تصمیم گیری گوگل با توجه به این موضوع میباشد.

 

خرید ورودی گوگل از سایت گوگل ترافیک 

buy

خرید ورودی گوگل از وب سایت ما به این صورت میباشد که هم میتوانید بنا به تصمیم گیری خود میزان ورودی ها را انتخاب نمایید و هم میتوانید با مشاوره مهندسان گوگل ترافیک این کار را انجام دهید. توصیه ما مشاوره قبل از خرید میباشد چراکه برای برخی از سایت ها به دلایل مختلفی مانند پنالتی شدن آنها امکان ورودی گوگل وجود ندارد و یا اینکه برخی از سایت ها حتی از لحاظ سئو آمادگی دریافت ورودی از گوگل را ندارند به همین دلیل بهتر است مهندسین ما ابتدا وب سایت شما را آنالیز نمایند سپس ورودی های گوگل را به صورت صحیح و اصولی به سایتتان هدایت کنند.

 

توجه : شاید منظور ما را در مورد بالا متوجه نشده باشید به همین دلیل یک مورد دیگر را نیز برای شما عزیزان مثال میزنیم تا با اهمیت این موضوع بیشتر آشنا شوید: 

فرض کنید سایت شما از لحاظ دیداری و کد نویسی مشکلاتی داشته باشد و گوگل این مورد ها را بفهمد آیا ورودی گرفتن شما و آمدن یوزر ها از گوگل با سایت شما جود در خواهد آمد یعنی یک سایتی که قابلیت جذب کاربر را ندارد چگونه میتواند این ورودی را جذب نماید آن هم در مقابل سایت های بهتر؟! زمانی که این با عقل انسانی ما جور در نمی آید با عقل ماشینی گوگل هم ناسازگار خواهد بود و احتمالاً تصمیمات بی رحمانه ای در مورد سایت ما خواهد گرفت.

 

گارانتی بازگشت هزینه

warranty

وب سایت گوگل ترافیک گارانتی بازگشت وجه در صورت اجرا نشدن پلن خریداری شده را برای شما عزیزان تعبیه کرده است ، شما عزیزان میتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و در کمتر از چند ساعت پلن خریداری شده اجرا خواهد شد. در صورتی که پلن در ۱۲ ساعت پس از خرید اجرا نشد شما دوستان عزیز میتوانید درخواست بازگشت هزینه را از بخش پشتیبانی بدهید.


آموزش افزایش ورودی گوگل, ابزار ورودی گوگل, اسکریپت افزایش ورودی گوگل, افت ورودی گوگل, افزایش بازدید سایت ارزان, افزایش بازدید سایت با تغییر آی پی, افزایش بازدید سایت با نرم افزار, افزایش بازدید سایت به صورت رایگان, افزایش بازدید سایت در گوگل, افزایش بازدید سایت نرم افزار, افزایش بازدید سایت وردپرس, افزایش بازدید گوگل, افزایش ورودی از گوگل, افزایش ورودی سایت, افزایش ورودی سایت از گوگل, افزایش ورودی گوگل, افزایش ورودی گوگل رایگان, افزایش ورودی گوگل سایت, افزایش ورودی گوگل وردپرس, افزایش ورودی های گوگل, افزونه افزایش ورودی گوگل, بالا بردن ورودی گوگل, بالا بردن ورودی گوگل سایت, برنامه افزایش ورودی گوگل, تاثیر خرید ورودی گوگل, تاثیر ورودی گوگل, خرید افزایش ورودی گوگل, خرید ورودی از گوگل, خرید ورودی گوگل, دانلود نرم افزار افزایش ورودی گوگل, راه های افزایش ورودی گوگل, سفارش ورودی گوگل, صفحه ی ورودی گوگل فارسی, فروش ورودی از گوگل, فروش ورودی گوگل, قیمت ورودی گوگل, کاهش ورودی گوگل, کد ورودی گوگل, گرفتن ورودی از گوگل, مشکل ورودی گوگل, نداشتن ورودی گوگل, ورودی از گوگل, ورودی گوگل, ورودی گوگل برای سایت, ورودی گوگل چیست, ورودی گوگل خرید, ورودی گوگل دانلود, ورودی گوگل رایگان, ورودی گوگل فارسی

Summary
ورودی گوگل
Article Name
ورودی گوگل
Description
ورودی های گوگل و تاثیر آنها بر سایت | خرید ورودی طبیعی و سئو شده برای افرایش رتبه سایت شما در گوگل و کاهش رتبه الکسا و بهبود سئو سایت
Author
Publisher Name
گوگل ترافیک
Publisher Logo
ورودی گوگل
۵ (۱۰۰%) ۶ votes
دیدگاه ها